KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgkrita 5678657
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar färgkrita grafik pastell
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar färgkrita grafik pastell
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18



